Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Leégett az arcom ma, szerdan...

Leégett az arcom ma, szerdan ballagás, tudok csinálni valamit hogy ne legyen voros szerdára?

Figyelt kérdés
2013. jún. 21. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
kend be aloés hidratálókrémmel, az sokat segít. egyébként szerdáig nem valószínű, hogy vörös marad.
2013. jún. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! En is leegtem multheten, tettem magamra tejfolt utana vagdostam nehany aloe vera levelet es masnapra egesz jol neztem ki :)
2013. jún. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Husito arcpakolast tegyel fol,pl joghurtos arcpakolasazt sajna nem tudom,hoghy kell elkesziteni,de kb ugy,hogy veszel egy joghurtot,raksz bele kis kanal mezet,folkened az arcodra,rajta hogyod fel orat,es kesz.A joghurt csakis natur legyen,de tudod mi a jo meg,a vaj,vagy margarin,ester kend be az arcod.
2013. jún. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!