Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni az izzadás...

Mit tudnék tenni az izzadás ellen?

Figyelt kérdés
Nagyon kellemetlen, bárhová megyek mindig nagyon leizzadok és szaga is van... Hiába használok mindig izzadásgátlót vagy dezodort...
2013. jún. 24. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy akkor férfi dezodor, aminek nincs nagyon illatta.. amgy meg a szódabikarbónát kensz a hónajadra az is jó + gyógyszertárakban vannak készítmények rá!
2013. jún. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vegyél patikában Solutio Antisudorica-t, max 500 vagy 550 Forint lesz :) nagyon jó, hetente szoktam használni.
2013. jún. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm
2013. jún. 25. 21:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Hónalj borotválása. Reggeli mosakodáskor a hónaljad is mosd meg és kend be hintőporral.
2013. jún. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Rexona men maximum protection nagyon nagyon hatasos+altalanos felszabadultsag
2013. júl. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gyógyszertárban kapható egy Micosyd nevezetű hintőpor.

Elég jól megállítja az izzadást, de ami a legfőbb, hogy 1000%-ban megszünteti a testszagot!

Elég agresszív cucc. 640.-/doboz, de megéri.

Ja és 1 - 2 hétig napi 1x-i használat után akár abba is hagyhatod, mert bő 1 hónapig tartja a hatását. (bár ez izzadás függvénye)

Én már évek óta használom.

Már idejét sem tudom mikor volt utoljára "szagos" a hónaljam vagy a lábam. :-)

Pedig a görény sírt a receptért. :-D

Évente másfél doboz megy el. Max 2 doboz.

Próbáld ki.! MEGÉRI!

2013. aug. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!