Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tescoba dolgozom, ahol acélbet...

Tescoba dolgozom, ahol acélbetétes bakancsot kell hordani.1 nap alatt annyira megfájdul benne a lábam, hogy sirni bírnék. Sajogat, ég, sugárzik belőle a fájdalom. Mit bírnék tenni, hogy "jobb" legyen?

Figyelt kérdés
2013. jún. 24. 18:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Ugyan ez a vádlim, és a combommal is.
2013. jún. 24. 18:47
 2/5 anonim ***** válasza:
hordtál már korábban acélbetétest? mert ha nem,akkor szerintem most töröd be,egypár hétig még fájni fog a lábad biztos,utána hozzászokik a "megerőltetéshez" és nem lesz olyan kellemetlen. addig is tegyél bele olyan talpbetétet ami alátámasztja a lábfejedet,nekem segíteni szokott a talpfájdalmakon,a többit sajna ki kell bírni.
2013. jún. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még nem hordtam, de ezt már szeptember óta hordom, és azóta viszont fáj is
2013. jún. 24. 18:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Én gyárban dolgozok de mi nekünk is kell acélbetétest hordani. A miénk annyival különb hogy az ilyen sport cipő csak van benne acél betét a lábfej résznél meg hátul a sarkánál is, de az szellőzik is szerencsére, tehát nem fülledünk bele.

A főnököm nekünk javasolta hogy szerezzünk be cipő betétet ami valamivel jobb puhább, és nem mozog benne úgy a lábfejünk, mert ezek picivel nagyobbak mint amekkora az eredeti méret pontosan azért hogy ne szorítsa meg az ember lábát, és egy vastagabb puhább betét simán belefért. Persze nekem is fáj benne a lábam még így is, de ezt túl kell élni.

Otthon célszerű izomlazító krémmel bekenni meló után az segít az ízületeknek és azzal talán jobb lesz.

2013. jún. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én kb 1 éve hordok acélbetétest, (ez az előírás) de sosem fájdult meg benne a lábam. Semmi különbséget nem vettem észre azon kívül hogy nehezebb mint egy sima cipő.
2013. júl. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!