Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki megtudná mondani hogy...

Valaki megtudná mondani hogy ennek mi a neve?

Figyelt kérdés
Szóval egyik barátom használ ilyet csak meég nemtudta megmondani a termék pontos nevét,soká fogunk találkozni..szóval ez egy Nutrilon de növekedésre és akármilyen kortól lehet használi és segít is,Nutrilont kisbabáknak szokták adni de ezt nem...nagyon alacsony vagyok és ez zavar na ennek mi a pontos neve Nutrilon mi? :) előre is köszönöm!

2013. jún. 25. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
2013. jún. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 gömbicica ***** válasza:

szia. nem tudom hány éves vagy F. v L.

de valami marhaságot beszedni azért mert alacsony vagy???

ne viccelj már. az ember értékét nem a magassága adja meg.

mégis mennyi az a nagyon alacsony? és mennyi a korod? Nemed?

bocs, hogy inkább kérdéssel árasztottalak el, tudom nem erre vártál, de NE SZEDJÉL BE SEMMI MARHASÁGOT!!!!!

Mit gondolsz tápszerbe mifenét tennének?

Ha az én gyerekemm lennél, én ugy szeretnélek, ahogy vagy.

Ha az én barátom,-barátnőm lennél (nem tudom fiu,vagy lány vagy) akkor bizonyára mivel barátom-barátnőm vagy, nekem igy is megfelelsz.

Ne állits magad elé olyan feladatot, amit nem lehet megugrani.

üdv. :-)

2013. jún. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ennek ne dőlj be! A magasság ilyentől nem függ! Annak genetikai,hormonális okai vannak.
2013. jún. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de engem nagyon zavar :/
2013. jún. 25. 19:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Elhiszem,h zavar. Hány cm vagy? Fiú,v.lány?
2013. jún. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
L/15 leszek októberbe kb:148 cm
2013. jún. 26. 15:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Bőven van még időd nőni! A végleges testmagasság kb.18-20 éves korig változhat. Nem valószínű,h 180 cm leszel,de nem is kell. Ha alacsony maradsz,akkor is lehetsz szép és formás. És az ilyen "zsebből pénz kihúzós"csodákban ne nagyon higgyél. A testmagasságot nem befolyásolja.
2013. jún. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
tudom...legalább 165cm szeretnék lenni
2013. jún. 26. 20:37
 9/9 A kérdező kommentje:
esetleg valami tornagyakorlatokkal vagy nyújtással nyúlhatzok 1-2cm-t? ha igen akkor milyenekkel?
2013. jún. 26. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!