Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Dühkitöréseim, hangulatingadoz...

Dühkitöréseim, hangulatingadozásaim és egyéb bajaim vannak. Szerintetek mi lehet a gond velem?

Figyelt kérdés

Volt már, hogy úgy összevesztünk a párommal, hogy sikítottam, a fejemet vertem a falba, utána szinte alig tudtam magamról.

Egyik percben tűrhető kedvem van, a másikban már ellenségesen viselkedem..

A páromat gyanúsítgatom, hogy megcsal, ez a rögeszmém, hogy engem úgyis megcsal...

Régen sem voltak jó lelki állapotban, volt, hogy vagdostam magam, de ilyet már évek óta nem csináltam.


Valami nagyon nincs rendben velem, mi lehet ez? Nem hiszti, és eddig nem is voltam betegesen féltékeny.. Valami megváltozott.. Jó ez így most nagyon rövid, de holnap reggelig itt ülhetnék, hogy leírjak mindent, röviden tömören ennyi a lényeges.


2013. jún. 26. 21:50
 1/2 A kérdező kommentje:

Vannak olyan napok, amikor minden élő ember idegesít, régebben ilyen sosem volt. Nyugodt voltam...

Állítólag a sok elfojtott düh, agresszió miatt lettek epeköveim is, tehát ennyire durva a helyzet :(


Magamat utálom, mert kövér vagyok.. Teszek ellene, de annyira gyűlölöm a testem, hogy alig van akaraterőm... Semmit sem találok szépnek, vagy legalább elfogadhatónak magamon... Most is épp bekattantam, szigorúan csak 1000 kcal-t eszek, régen volt, hogy megrágtam és kiköptem a kaját, ami már nem fért bele abba a napomba.. :(

2013. jún. 26. 21:53
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodj meg, a felismerés már jó úton való haladás :) Kérdezd ki szerintem mindenképpen szakember véleményét.
2013. aug. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!