Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Canesten krémet felkenhetem a...

Canesten krémet felkenhetem a hajtövemben lévő piros foltra? Már korpásodik is. Doki csak kísérletezik velem. Már pár féle szert felírt, de nem használtak. Szövettan meg tudná mondani, hogy mi ez?

Figyelt kérdés

2013. jún. 26. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem te ne akard megzavarni a doki vizsgálatát egy másfajta krémmel. Nem egy halálos eset, lehet, a nap okozza, vagy valamilyen szer, amit használsz. hagyd a dokira...
2013. jún. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bajod nem lesz tőle,de ha már kaptál "pár szert" valószínűleg olyan is volt közte,ami azonos hatású a Canestennel. Az orvos sem hülye ám! A bőrgyógyászati dolgokkal az a gond,h egy "kiütést",bőrelváltozást nagyon sok különböző probléma okozhat,ezért nem lehet mindig rögtön megtalálni a megfelelő kezelést.
2013. jún. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szövettan meg tudná mondani, hogy mi ez?
2013. jún. 27. 08:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen. De az az utolsó lépés szokott lenni,ha semmilyen kezelés nem jön be.
2013. jún. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!