Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Másnapos vagyok kicsit, este...

Másnapos vagyok kicsit, este megyek kertipartyba. Ha ott iszok egy kevés alkoholt, nagyon rosszul leszek?

Figyelt kérdés
Tegnap volt bankett, kicsit becsíptem, aztán kijózanodtam, mire lefeküdtem aludni ma reggel, addigra semmi bajom nem volt, de most a gyomrom még picit háborog. Nem hányok, meg semmi bajom, csak fura érzés. Ha este megiszok 1-2 pohár gyengébb italt (vodkanarancs, fröccs, vagy valami más lightosabb) az nagyon fel fogja kavarni?
2013. jún. 27. 18:06
 1/7 anonim válasza:
100%
Nem valószínű, de előtte egyél valamit, ne igyál éhgyomorra.
2013. jún. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egész nap eszek, nagyon éhes vagyok másnaposan :D meg ott is lesz rengeteg kaja
2013. jún. 27. 18:13
 3/7 Amado atya ***** válasza:
Egy vagy két "gyógysör" a megoldás. :)
2013. jún. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jobban leszel.
2013. jún. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor bepróbálkozom, maximum ha nem esik jól, akkor nem iszok többet :) köszi a válaszokat :)
2013. jún. 27. 18:20
 6/7 anonim válasza:
Nincs mit. Igyál olyat, amiben nincs szénsav, akkor kisebb eséllyel kavarodik fel a gyomrod.
2013. jún. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak egy tanács: Legközelebb ha megint berúgsz, akkor úgy aludj el, hogy előtte megiszol 3-4 deci vizet vagy többet, mert az alkohol vízelvonó hatású és ezért vagy másnapos.Én már többször próbáltam, sajnos volt már, hogy szinte járni nem bírtam, úgy berúgtam, de hazajöttem, nagynehezen leerőltettem fél liter vizet, másnap semmi bajom nem volt.

De mindenképp lefekvés előtt idd meg.

2013. jún. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!