Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » S. O. S?! Olyan szert fogyaszt...

S. O. S?! Olyan szert fogyasztottam amit nem kellett volna és most rosszul vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
zsibbad az egész fejem meg vannak pillanatok hogy nem érzem a testem.ez normális?korházba félek bemenni félek hogy rendőrségi ügy lenne belőle.már nem vagyok a hatása alatt csak elkezdtem rosszul lenni kérlek ne szóljatok le nem szoktam csinálni amúgy csak most buta voltam
2013. jún. 30. 16:35
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Kórház!

Ott elmondhatsz mindent és nem hívnak rendőrt az tuti.

Adnak majd valamit (adrenalint?) és az majd kiűríti az a szart belőled....

2013. jún. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim válasza:

"eki meg gyorsító" de nem csináltam még ilyet...

Takarodj te kamugép!!!!!!!

2013. jún. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
rendben legyen igazad hazudok!csak ha nem tudsz értelmes választ írni ne irj kérlek köszönöm
2013. jún. 30. 16:54
 34/35 anonim válasza:
Most mit érzel ha szarul vagy hívd ki a mentőt azonnal NEM FOGNAK SZÓLNI SENKINEK nyugi de ebből komolyabbb bajod is lehet.HA AZ ORVOSOK NEM LENNÉNEK MÁR AZ EGÉSZ CSALÁDOM HALOTT LENNE HÍVD ki őket bíz bennük nem lesz semmi baj..!!!
2013. jún. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi bajod, nem írnál itt akkor.


Egyébként eki laza 10 éve nem kapható, szóval inkább kerüld az ilyen megbízható forrásokat. :)

2013. júl. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!