Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, én szeretnék...

Mit csináljak, én szeretnék vele barátkozni? Kérlek olyanokat ne irjatok, hogy ne barátkozz vele!

Figyelt kérdés

Van egybarátom, lassan 2 éve vagyunk legjobb barátok mind 2-en 13 évesek vagyunk.A barátomnak van egy másik barátja de azt mondja, hogy én vagyok a legjobb.Ehez képest az a másik ott, engem le se szar, de szó szerint. Msn-en állandóan ilyeneket ír hogy:nemvok,haggyá má...hasonlok, és le is szokott tiltani. Ha probálok vele beszélni, akkor csak röhög és eltereli a szót. A szülei nagyon idióták, és van hogy nem találkozhat velem mert ilyen hülyék hogy azt mondják h ,, Nem barátkozhat velem, mert hogy miattam szétszórt a gyerek".

Jah és én akár két három órákat is várhatok rá..de ha ő vár akkor 2 perc után megsértődik.


2009. okt. 15. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A barátság is, mint minden más emberi kapcsolat, akkor működik sikeresen ha kétoldalú.

Hiába szeretnéd te, ha ő nem akar, itt nincs mit tenni.

Sajnálom, hogy ezt kell mondjam, nem tudok okos tanácsot adni.

2009. okt. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tökéletesen igaza van az első hozzászólónak.
2009. okt. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Furák az emberi érzelmek: ki kit szeret, miért, miért pont úgy ahogy... A válaszok nagyon mélyen rejtőznek. Olyan mélyen, hogy megtalálni se lehet. Nincs magarázat... csak az érzés. Sajnos egy ember nem mondhatja meg, kit kedveljen és kit nem. Az, hogy te kedveled őt, még nem azt jelenti, hogy folyton rá kell írnod MSN-en, vagy éppen várnod kell rá. Kicsit hagyd, hadd gondolkozzon el. Ha nem változik meg a véleménye, akkor sajnálom, de nincs más utad. Nincs rosszabb dolog egy új ismerősnél, ha a nyakadban lóg.
2009. okt. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem! Szomorú vagyok, de be kell látnom, hogy igazatok van..:(!

Köszönöm szépen a válaszokat!

2009. okt. 18. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!