Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 12-órát alszok minden nap,...

12-órát alszok minden nap, nem dolgozok semmi fárasztót nem csinálok ez normális?

Figyelt kérdés

2013. júl. 2. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Engem is folyton piszkáltak amiatt, hogy sokat alszok (akár 13-14 órát is tudtam aludni). Nem értem miért fáj ez másoknak...

Idén rájöttem, hogy azért alszok ennyit, mert túlpihent vagyok.

Ha csak 8 órát(igen, ez csak, mert kevésnek számít nekem :D) alszok, akkor hiába, hogy nem alszom ki rendesen magam, de mégis sokkal energikusabb vagyok, mintha 12 órát aludtam volna.

2013. júl. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vashiány, vérszegénység, ez is lehet az oka, hogy ennyit alszol. Minél tohonyább egy ember, nem csinál semmit, annál fáradtabb.
2013. júl. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A túlsavasodástól az embör mindig fáradt, erőtlen, nem tudja magát kialudni, bizontalan izom, izület, fej és fejfájása van. Azonkívül küzd az ekcémákkal, szem és orr irritációval, székrekedés, vagy hasmenéssel…
2013. júl. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!