Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ártalmas az éjszakai műszak?

Valaki : kérdése:

Ártalmas az éjszakai műszak?

Figyelt kérdés

Anyukám 38 éves, 3 műszakban dolgozik 8 órát. Már régóta. Mindig fáradt, nappal nem úgy alszik,persze,mitha éjjel lenne.

A mamámnak agyvérzése volt, félek,hogy anyának is lesz, mert nem tudja kipihenni magát,mert éjszakás. Lehetséges ez?

A másik meg az,hogy mindig nagyon ideges lesz,ha rosszat csinálok. Elhagyom a telefonomat, nem csinálok rendet, ilyenek. Ettől is lehet? Olyan ideges szokott lenni,hogy gyógyszer vesz be. Nem erős nyugtatóra kell gondolni,valami kis apróság, elloptam a papírját és elolvastam, de akkor is gyógyszer, és úgy félek,hogy valami baja lesz,ráadásul miattam... Vélemények? Mit csináljak? Próbálom nem kiakasztani, de mindig elrontok valamit. És ha már veszekszik velem, sosem tudom megállni a visszabeszélést, pedig mindig megfogadom,hogy most nem fogok.



2013. júl. 2. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
A nappali alvás káros elvileg, mert az ember évezredeken keresztül ahhoz volt szokva hogy este sötét van, és alszik, nappal meg nem.
2013. júl. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A három műszak a káros, be kellene tiltani. Felborul az időrendje, nem tud alkalmazkodni hozzá. Gondolj bele, minden nap egy kicsivel több, mint egy órát fenn lenni, már nem a megszokott napi ritmus. Ez hiányzik neki.
2013. júl. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én próbáltam mondani neki, de persze a felnőttek állandóan a pénzzel jönnek.

Pedig az egészség megfizethetetlen...

Köszönöm a válaszokat

2013. júl. 5. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!