Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy természetgyógyász szerinte...

Egy természetgyógyász szerinted tudna rajtam segíteni?

Figyelt kérdés

Röviden és tömören annyi a lényeg, hogy ha bárhova ki kell mozdulnom egyből rám jön a hasmenés... tudom h semmi bajom nincs és csak pszihésen beszélem be magamnak ezt az egészet mert ha elindulok olyan helyre ahol nincs wc megőrülök... ahol van ott nincs baj..

pszihológus csak gyógyszerezne és én azt kihagyom! természet gyógyászon gondolkozom! :)


2013. júl. 3. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Pszichológus NEM gyógyszerez, mert nem is írhat fel gyógyszert. Természetgyógyász sem fog rajtad segíteni, csak lehúz pénzzel.
2013. júl. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de elég nehéz lehet így élni. Gyógyszert azt veszel be, amit akarsz, nem kötelező a pszichiáter által felírt tablettákat sem szedni. Én kineziológust keresnék fel esetleg, ő tuti nem fog gyógyszereket adni, de rengeteget segíthetne rajtad.
2013. júl. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 poiu ***** válasza:
A pszichológus valóban nem írhat fel gyógyszert, de erre nem is kell. Okos vagy, jó eséllyel kigyógulsz. A természetgyógyásznak hagyjuk meg, hogy gyógyítsa a természetet. Ráfér...
2013. júl. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!