Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok korpás hajra?

Mit ajánlotok korpás hajra?

Figyelt kérdés
2009. okt. 16. 15:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem annak idején a Nizoral sampon vált be. Gyógyszertárban lehet kapni. Sajnos meglehetősen drága. 1600 Ft körül van 100 ml.
2009. okt. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem jó a Head And Shoulders is.
2009. okt. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is a Head & Shoulders, csak ajánlani tudom.De nem egy hét mire rendbehozza!
2009. okt. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én a Médea sampont ajánlom 2x használtam és már el is tűnt a korpa.fél liter 600 Ft.Nem a dm-ben hanem valami más ilyen drogéria szerű izében van,elfelejtettem a nevét:)
2009. okt. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Vichy!
2009. okt. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Médea sampon a Roosmann-ból.Helyreteszi.
2009. dec. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Régebben nekem is sok gondom volt a korpával..:D

Mindenféle sampont kipróbáltam..szerintem nekem is használt a head and shoulders..viszont mostanság a zsíros haj ellen küzdök..xD

2009. dec. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én Head & Shoulders-t használok, de nem vagyok tőle annyira nagyon elájulva. Eddig ez talán a legjobb, de a korpa azért még megmaradt, de legalább nem viszket a fejem.

Ápolására a GLISS KUR spray-s változata vált be a legjobban, de nem a tökéletes ez sem, ugyanis az én hajam töredezett is. (Tudom a másidik részét nem kérdezted, de lehet valaki másnak segít.)

Szóval még keresek.

2010. jan. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Langyos meleg vizbe rakjal ecetet..es azzal oblitsd le a hajadat..tuti siker....Nekem ez valt be...Semmijen sampon nem valt be ..de ez...tuti modszer ;)
2010. aug. 31. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem az ecettől kiszáradt a hajam
2010. szept. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!