Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A tanácsotokat kérem! Kicsi a...

A tanácsotokat kérem! Kicsi a mellem és nagyon zavar. :// tehetek akármit? 15/L

Figyelt kérdés

első gondom hogy a barátom szokott tapizni, vagyis a mellemet fogni és már többször próbált benyúlni a melltartó alá. de nem engedtem neki egyszer sem mert lehet hogy csalódna hogy kicsit a mellem. ugye a melltartó kicsi tartást ad neki.

második probléma hogy kicsi. a barátnőimnek sem sokkal nagyobb meg ők tudomásom szerint push up melltartót hordanak,én nem hordok ,sőt van olyan hogy nem is veszek fel csak toppot akkor is ha barátomhoz megyek.hallottam valami edzésről ami pici tartást adhat a mellnek melltartó nélkül is. erről valaki tudnak linket küldeni?



2013. júl. 7. 22:48
 1/7 A kérdező kommentje:

a mellméretem nem is zavarna annyira ha nem azt látnám hogy a nálam 2 évvel fiatalabb lányoknak is nagyobb van (ők is vékonyak)


167cm magas és 50kg vagyok

2013. júl. 7. 22:50
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez genetika, ha lehetne valahogy növelni a mellméretet, nem lennének kismellű nők. A barátodnak meg nyugodtan engedd, főleg, ha voltál nála melltartó nélkül, akkor úgyis láthatta, mire számítson, nem lesz csipszeszacskó-effektus. Én 19 vagyok, 80/A-s mellmérettel, tehát széles a mellkasom, és kicsik a melleim, nem a legnőiesebb, de kit érdekel :D

Ha valakinek kicsi, azt nem lehet nagyon elkendőzni, tehát a barátod sem számít tejcsárdára. És biztos lehetsz benne, hogy nem a melleidért van veled. Szerintem ez a legnagyobb előnye a pici melleknek. Nem izzadsz be nagyon, tudsz mozogni, tudsz kényelmesen hason feküdni. Nem fájdul meg a hátad, tudsz dekoltált ruhát felvenni úgy, hogy nem nézel ki sarki lánynak. Én ezeket gondoltam végig, és most már jól is érzem magam a pici cicikkel. Te ilyen vagy, szeret a barátod, olyannak amilyen vagy.

2013. júl. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit ne tegyél ez ügyben majd megnő.. Amúgy nekem volt egy "barátnőm" akit letapiztam meg benyultam a melltartójába és nem volt semmi melle de mégis jó volt mert vele csináltam és ha saját véleményem elmondhatom nekem nem tetszik a nagy mell inkább legyen feszes :) ha érdekel valami irj üzit 14/F
2013. júl. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 poiu ***** válasza:
100%
A kicsi mell érzékenyebb, és ez számít. Ízlés (előítélet) dolga, de nekem a kicsi jön be.
2013. júl. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nagyon aranyosak vagytok. köszönöm szépen a válaszokat.:) <3
2013. júl. 8. 11:20
 6/7 anonim ***** válasza:
és mi az hogy tartást ad neki?
2013. júl. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem kell tenni semmit sok pasi a kis melleket szereti, nyugodtan engedd a barátodnak, nem fog csalódni;)
2013. júl. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!