Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha egy este nem alszok az még...

Ha egy este nem alszok az még nem veszélyes?

Figyelt kérdés
mert hallottam,hogy van aki belehalt 11-12 nap alvásnélküliségbe.
2013. júl. 8. 02:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy éjszakától nem lesz bajod, de jobb ha másnap nem vezetsz. Én ilyenkor elég zombi vagyok, érezhetően lassabb a reakcióidőm.
2013. júl. 8. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nincs jogsim

szóval arra számítsak hogy lehet csak harmadszorra fogom felfogni amit mondanak

2013. júl. 8. 02:13
 3/5 anonim ***** válasza:
:D volt amikor egy napot nem aludtam... egy reggeli és már tele vagyok energiával:D 12/L
2013. júl. 8. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van egy holtpont ilyenkor amin át kell lendülni és utána már meg sem érzed, hogy nem aludtál éjjel. Na jó, túlzás, hogy nem érzed meg, de nem biztos hogy annyira rossz lesz. Velem gyakran megesik, hogy nem alszom éjjel, van hogy egész nap az ágy jár az eszemben és már este 6-7 körül le is fekszem, máskor meg ugyanúgy ébren vagyok aznap is késő éjjelig.
2013. júl. 8. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, 10 napnál hosszabb folyamatos ébrenlét már gyakran halálos lehet.

De azért a 10-12 nap meg a 2 nap között egy jó ötszörös szorzó van. :-) Persze, a szervezeted nem fog rajongni érte, de pár alvás nélküli naptól még nem lesz bajod. :-)

2013. júl. 8. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!