Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van e magyarországon ilyen...

Van e magyarországon ilyen vizsgálatra lehetőség?

Figyelt kérdés

A héten a postaládába volt bedobva egy doboz krém, semmi jelzés/felirat nem volt rajta, jó illata van akár egy kézkrémnek.

Az lenne a kérdésem, hogy lehetséges e valahol kivizsgáltatni, hogy nincs e benne bármilyen káros anyag, ami akár bőrön keresztül felszívódhat.

A válaszokat előre is köszönöm!


2013. júl. 8. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én a helyedbe kidobnám.
2013. júl. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Két dolog lehet.

Vagy az utcán a házatok előtt valaki elhagyhatta, elég ha kiszakadt a szatyor vagy valami, és arrafelé valaki bedobta mert azt hitte a tiéd csak kint felejtetted.

Vagy valaki házilag kotyvasztotta össze és így akarja magát reklámozni főleg ha van rajta valami felirat meg minden.


Vagy amit még eltudok képzelni hogy egy cég reklámozza így magát, valószínű nagy mennyiségben betudtak szerezni jó áron és így ingyen reklámként akarnak megrendelőket szerezni, mert elképzelhető hogy az a krém amit bedobtak lehet semmibaja és használható, de lehetséges hogy a többivel megszívnád.

Én minden esetre vagy elvinném egy közeli patikába ott szoktak krémeket keverni, tehát lehet ott valaki megtudja mondani mi van benne, de legjobb az ha fogod és egy nagyon határozott mozdulattal kivágod a kukába.

2013. júl. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dobd ki!
2013. júl. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm::) már is tettem.
2013. júl. 9. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!