Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg igaz hogy a németek...

Tényleg igaz hogy a németek büdöset ürítenek?

Figyelt kérdés
Jó hogy büdös de ez még a büdösnél is büdösebb kategória.
2013. júl. 10. 05:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt így nem mondanám, kaja függő.

Ha sok káposztát és kolbászt zabálnak, akkor valószínű.

2013. júl. 10. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, igaz.
2013. júl. 10. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de ugyanazt ette mint mi... rendre a koli vécéjébe a ventilátor nem birta kiszivni...
2013. júl. 12. 23:01
 4/6 Alaque ***** válasza:
Igen, tényleg igaz. Tudod, a németek nem megemésztik a kaját, hanem elrothasztják azt a beleikben. Olvastál már erről? Nem? Pedig most írtam.
2013. júl. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

utánna jártam a témának, fater haverja most jött haza németből, hozott sajtokat, csinált grillezetsajtot, alapból a sajt büdös volt, jó izű volt de büdös, este éreztem magam ugyanazt a sajtot.

Koli: a fószer nem csak azt ette kaja közben mint mi hanem az összeset megette+este melegszenya amin megint valami gagyi sajt volt. szóval ösztönösen választják a kaját? Én alapból bagy teavaj/szalámi mániás vagyok, akkor olyat izzadok? :D besz...

2013. júl. 30. 03:17
 6/6 Alaque ***** válasza:
Minden rendben, kérdező?
2013. júl. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!