Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szappan vagy tusfürdő?

Szappan vagy tusfürdő?

Figyelt kérdés
Melyiket preferáljátok, szerintetek melyik egészségesebb? Miért?

2013. júl. 12. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
tusfürdőt jobban szeretem. nem tapad utána a bőröm mint a szappan után.
2013. júl. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Krémfürdő.

szappan szárit,tusfürdő ugyszintén bár kevésbé,én az ilyen krémes fürdőakármiket szeretem,az tusfürdő és testápoló egyben,nem szárad ki a bőröm.

25/N

2013. júl. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tusfürdő!

Szappanoktól kiszárad a bőröm,na meg viszketek tőlük!

2013. júl. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Száraz a bőröm, szappant nem használhatok, amúgy is a szappanok 90%-a nem alkalmas arra, hogy az egész testfelületedre használd, mivel tönkreteszi a bőrt.

200 ft-os Naturlandos mosakodókrémet használok.

2013. júl. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

a legtöbb tusfürdőtől kiütéseim lesznek (vagy nagy piros folt vagy kis piros pöttyök) viszketek tőlük és ilyen nyálkás érzést hagynak a bőrömön

a sima bolti szappanoktól kijön az ekcémám


így natúr szappanokat használok ami jó érzékeny bőrre is és általában színezék és illatmentes


nem tudom hogy egészségesebb e vagy jobb e csak ezt sikerült kitapasztalni az évek során


a Fa és Palmolive termékeket évek óta kerülöm és más márkákkal is óvatos vagyok

2013. júl. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én szappant használok, egyrészt jobban szeretem, mint a a tusfürdőt, másrészt lelkiismeret-furdalásom van a sok műanyag kupa miatt, amiben a tusfürdő van. :D


Bár tény, hogy elég kevés szappan vált be, de a kézműves szappanok sosem szárítanak, a Dove, a dm-es és Rossmannos babaszappanok sem.

2013. júl. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy, fürödni gyakran kell. A Balea tusfürdőket és a Fa szappanokat preferálom, nekem ezek jók.
2013. júl. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!