Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a jo masnapossagra?

Mi a jo masnapossagra?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul voltam a whiskeytol, egesz ejszaka hanytam. Ma reggel mar jobban vagyok, de nagyon gyenge. Mit tegyek?
2013. júl. 14. 05:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Alvás, evés, vitamin, WC, folyadék, ásványvíz.
2013. júl. 14. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Janek60 válasza:
A mondás igaz!Kutyaharapást szőrével,NEHEZEN FOG LEMENNI,DE MEGÉRI,IGYÁL ABBÓL AMITŐL BERÚGTÁL,EGY POHÁRKÁVAL.Vagy, igyál meg lassanként egy hideg sört és feküdj vissza aludni.Ébredés után lassú, kanalanként húslevest egyél,délutánra már csak gyenge leszel,de ,nem beteg.Nőknél ,egy Algopyrin,v. Rubofen ,és alvás tovább.
2013. júl. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nee!Amit az előző írt! Igyál sok folyadékot,ha lehet ne vizet,hanem pl. gyümölcslevet,v egyél gyümölcsöt és valami sósat(pl.ropi),ha kell vegyél be Algopyrint és pihenj.

A másnaposságot a szervezet kiszáradása és az elveszített vitamin, ásványi anyag okozza. Ezért is van ez a mondás"kutyaharapást szőrével".Ilyenkor általában a sört mondják,mert az viszonylag nagy mennyiségű folyadék és van benne ásványi anyag is. De a benne lévő alkohol ördögi kört alakíthat ki,mert vízhajtó és ugyanúgy veszítesz folyadékot,mint ahogy beviszed. De pl.az alkohol mentes sör jó.

2013. júl. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 jdfGabrella ***** válasza:
2013. júl. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!