Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » ORVOSI ÜGYELET a 15. kerületbe...

ORVOSI ÜGYELET a 15. kerületben: ne hívjam ki őket, csak ha már halálomon vagyok, ordíbál velem. Nem erre való az ügyelet. Maga nem úgy néz ki mint akinek epegörcse van. Pereljek?

Figyelt kérdés

Márpedig volt, nagyon nagy görcsöm. bementem a sürgősségire, meg ultrahangoztak. Kiderült, hogy az egyik kő elindult a cystic duct ban ... kisebb hasnyálmirigy gyulladásom van. Ha lemet, kiszedik a hólyagom.


de az ügyeletnek nem úgy tűnt hogy én rosszul vagyok, és lebasztak, ordíbált velem az ápoló.


"csak akkor hívjon minket, hamár görcsökben fetreng, és mozdulni alig bír."


"vegyen be nospát, ha nincs, mennyen el orvoshoz HAJNALI KETTŐKOR" -AUTÓM SINCS!


Jah és a csúcs. Van tb-m adófizető állampolgár vagyok.


"Magának ezért kiszállási díjat is kéne fizetnie..."


pereljek?


2013. júl. 15. 17:01
 1/9 A kérdező kommentje:
megjegyzem ez a 2. ilyen alkalom volt velük. mivel nem vonyítok ha szarul vagyok, csak háromszorosára van a hasam puffadva vérnyomásom, 160, és oltári fájdalmaim vannak, ezért már nem vagyok rosszúl...
2013. júl. 15. 17:05
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, perelj, így nem lehet beszélni senkivel és ez valóban sürgősnek tűnik.
2013. júl. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Perelj!! Legalább rúgják ki aki igy beszélt veled. És ha meghalsz 1 ora mulva akkor mivan?? Kivánom hogy Annak a seg.fejnek legyen ilyen baja aki igy beszélt veled.. majd akkor ordibáljon hogyha hozzá nem jön ki az ügyelet..

perelj!!!

2013. júl. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és a legjobb, még engem basznak ők le hogy mit képzelek hogy nem vetettem ki az epehólyagomat eddig, ha tudom akkor szedjek be nospát, majd elmúlik. megjegyzem beszedtem este fél kilenckor, de nem múlt el, sőt, rosszabb lett... most akkor nem arra van az ügyelet ha nagyon szarul vagyok kijöjjenek ellátni? ellátni nem is láttak el, hanem adtak egy papírt hogy mennyek be a korházba TAXIVAL! megtörtént, benn tartottak egy ideig... amúgy azért nem szedettem ki, mert aki kezelt ezzel kapcsolatban, Ő azt javasolta, hogy próbálkozzunk meg a gyógyszeres oldással először... ennyi a történet... egy költözés közepén vagyok amúgy...
2013. júl. 15. 17:13
 5/9 A kérdező kommentje:
először kijöttek hétfőn, nagyon rosszul voltam akkor is, akkor az orvos ordibált velem, majd most kijöttek pár napja, azért amit leírtam, és az ápoló, az ápoló ugyan az volt a doktornő nem ordított... amúgy feszes a hólyagom, ha nagyobb a kő, simán perforálódhatna, és bye bye élet, mert neki úgy tűnik jól vagyok... mert aki görcsöl nem így néz ki...
2013. júl. 15. 17:14
 6/9 anonim válasza:
Utolsó vagyok.perelj!! A te adódból kapják a fizetésüket ezek és még ordibálnak veled.....
2013. júl. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos,h jó lenne neked,ha perelnél.Rengeteg pénz,idő és messze nem biztos a végeredmény. Szerencsére nem lett komoly bajod,de éppen emiatt,a szakrendelő saját jogászai "kimosnák" az illetőt. Viszont,kérhetsz időpontot a Rákos úti szakrendelő igazgatójához,ahol panaszt tehetsz,ami alapján Ő intézkedik az ügyben.
2013. júl. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetertek az utolsoval. A pert csupen Neked nem kivanom. De az jo lenne, ha jelentened, mert meg ki tudja, kivel teszik ugyanezt, hany embert alaznak meg. Neked minden jot kivanok, s nyugalmas, egeszseges eletet! :-)
2013. júl. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bár már régi kérdés de ilyenkor jobb a betegjogi képviselőhöz fordulni. Olvass utána.
2019. dec. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!