Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csomók a hónaljamon mitől...

Csomók a hónaljamon mitől vannak? (Süürgős! Lent több)

Figyelt kérdés

Már pár hónapja megjelentek a hónaljamon kisebb csomók, amik elég fájdalmasak, egymás mellett akár több is. Először nem foglalkoztam velük és egy időre el is múltak de most visszatértek és egymás mellett több kisebb-nagyobb is van. Mikor orvosnál voltam rákérdeztem erre és azt mondta hogy a sok borotválástól vannak és mert nem volt elég higiénikus, szóval hagyjam abba a borotválást és ezzel nincs is több dolgom.

Szerintem kicsit félvállról vette a dolgot, volt már valakivel hasonló eset, és akkor mit csinált?

És ha nem borotválom, akkor mi a legjobb amit tehetek, menjek rögtön kozmetikushoz inkább, minthogy kísérletezzek?

17/L


2013. júl. 16. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Szőrtelenítés után,ha nem megfelelően tiszta eszközzel végzed,a a szőrtüszők befertőződnek. Szőrtelenítés előtt legyen tiszta a bőröd,az eszközt szinté alaposan tisztítsd le Pl.alkohollal,szőrtelenítés után pedig kend be a bőröd olyan kenőccsel,ami kifejezetten epilálás után való. Többfajta ilyen létezik. Ha ez nem elég antibiotikus krémre lehet szükség.
2013. júl. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, legközelebb már így csinálom!
2013. júl. 16. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!