Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most akkor a sárgabarackmag...

Most akkor a sárgabarackmag mérgező vagy rákellenes?

Figyelt kérdés
hallottam hogy mérgező mert cián van benne de valahol meg azt olvastam hogy van benne b17 vitamin ami jó a rák ellen...akkor most melyiket is kellene elhinni?
2013. júl. 18. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagy mennyiségben mérgező lehet, főleg az a mag amelyik keserű, de jól kiszárítva pár szemet lehet enni, mi is ettük gyerek koromban és nem lett semmi bajunk.
2013. júl. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan eheted. A híradóban, médiában elhangzó híreknek pont az a lényege, hogy minél többen megdögöljenek! A tized része sem igaz!!
2013. júl. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Rákellenes :).
2013. júl. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyik sem. A cián üvegestől a mérgező, és a Liga a rákellenes.

A sárgabarack csak FINOM, úgyhogy egyed, most van szezonja.

2013. júl. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
utolsó: a sárgabarackMAGra értettem
2013. júl. 18. 17:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Rákellenes.
2013. júl. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Négyes vagyok, bocsi, elnéztem...
2013. júl. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Platypus ***** válasza:

Az anyagról, ami benne van egy ideig feltételezték hogy vitamin és rákellenes, de már a legelső kísérleteken elbukott. Ellenben kiderült, hogy veszélyes.

Pár éve valamiért újra előszedték, és csodaszerként reklámozzák. De semmi sem bizonyítja, hogy jó bármire is.


Sajnos saját családtagomtól tudom, hogy egy időben volt egy papiros egy pesti kórházban kirakva a váróban, hogy aki szedi a b17vitamint, attól megtagadják a rendes orvosi kezelést. Szerintem ezt jogilag nem tehetik meg, de visszatartó értéke biztosan van egy ilyen fenyegetésnek.

2013. júl. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!