Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem javasolt egyszerre...

Miért nem javasolt egyszerre sokat hízni?

Figyelt kérdés
Milyen következményei lehetnek annak, ha valaki nem szépen lassan hízik? Hallottam ilyesmit, hogy máshova rakódik le a zsír, de ez miért van? Meg egyáltalán a zsírlerakódás helyét miért befolyásolja a hízás gyorsasága?
2013. júl. 19. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert ha hírtelen hízol szétreped a bőröd mint nekem... Másrészt, nem tesz jót az ha pl: 1 év alatt felszedsz 60-70 kg-t. Ha ki akarod magad gyúrni, annak biztosan megvan a hízási folyamata.
2013. júl. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés. De miért szeretnél egyszerre sokat hízni?
2013. júl. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert az elhízás krónikus betegségek tömegének kockázatát növeli.
2013. júl. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A májad is zsírosodik ilyenkor. Nézd meg a Supersize me filmet!
2013. júl. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
vékony, magas lány vagyok, és most lefogytam kb. 5 kg-t, amit minnél gyorsabban szeretnék visszahízni. Máskor kb. 1 hónap alatt híztam 10 kg-t, mégsem lett semmi bajom. Ezt most kb. másfél hónap alatt fogytam le.
2013. júl. 19. 22:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyre rosszabb lesz a testkompozíciód hízás - fogyás mellett. Ezt vagy profi módon lehet csinálni, és akkor közben az izomzatod megmarad, hízáskor még fejlődik is (lásd testépítők) vagy szép lassan tönkreteszed a testedet, ha van még mit rontani rajta.


De persze ha tartod magad hozzá hogy eddig soha semmi bajod nem volt, nyilván atléta alkatod semmi változást nem igényel, te egy szerencsés fiatal lány vagy! :)

2013. júl. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem szoktam állandóan lefogyni-felhízni, éveken keresztül 173 cm magassággal 43 kg voltam, mindig hízni akartam, aztán egyszer jól sikerült, és kb. egy éven keresztül így 53 kg lettem, de az evéssel mindig problémáim voltak, és végül most sajnos lefogytam. De miért teszi tönkre a testet a folyamatos hízás-fogyás?
2013. júl. 19. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!