Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha ma 7kor vettem be nospát,...

Ha ma 7kor vettem be nospát, utána 9kor, akkor az sok lenne, ha most megint bevennék egyet?

Figyelt kérdés
Durva alhasi görcseim vannak.

2013. júl. 22. 22:21
 1/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy délután 7kor és este 9kor.
2013. júl. 22. 22:22
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, alapból 2-3 db-ot be lehet venni egyszerre.
2013. júl. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bár attól függ melyik :D ha sima, akkor nyugodtan :)
2013. júl. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
nem. van, h kettesével szedem ha durván fáj mensi alatt. gyógyszertáros ajánlotta az adagot. bajod ettől nem lesz
2013. júl. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

40 vagy 80 mg-osat?

Egyébként SZERINTEM naponta egy olyan 200mg-os bevitel nagy ritkán még semmi bajt nem fog okozni.

"A készítmény ajánlott adagja felnőtteknek naponta másfél-3 tabletta (2-3 részletben)." (forrás: [link] ) jó, azt is írják, hogy a túladagolás akár végzetes szívproblémákhoz vezethet, na de azt nem 120mg-ra értik, ami még BŐVEN a normál értéken belül van, hanem mondjuk ha bevettél ovlna egy 10-20-at...

Szóval ne izgulj!

MEg amit bevettél azért annak úgy a negyede már kiürült a szervezetedből.

2013. júl. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én akkor váltottam át Nospáról Cataflamra, amikor már napi 6 db sem segített, aztán Cataflamról Apranax-ra (550 mg), ez a legjobb! Extrém gyorsan hat és nagyon tartós!

Háziorvos is felírhatja!

2013. júl. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!