Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok aludni, pedig 5-kor...

Nem tudok aludni, pedig 5-kor kelnék motor vizsgám lesz, hogy tudnék mihamarabb elaludni?

Figyelt kérdés
és valamit tudnátok ajánlani h kipihent is legyek?
2013. júl. 23. 01:28
 1/5 anonim ***** válasza:
olvass valamit, én attól mindig álmos leszek, vagy egyszerűen kapcsolj le mindent, és úgy próbálj meg elaludni, de kipihent már biztos nem leszel :/
2013. júl. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kipihent már nem leszel. Én ilyenkor altatót szoktam bevenni, olyat, amitől nem úgy ébredek, mint akin átment az úthenger. Általában, ha már fél óránál tovább forgolódok, beveszem, mert olyankor már tudom, hogy magamtól nem fogok tudni elaludni, esetleg csak órák múlva. Bár motor vizsga előtt ne vegyél be semmit. Próbáld ki a langyos tejet, azt mondják, van, akinek bejön, engem inkább csak meghajtana. Az a baj, hogy mindenkinek más válik be. Van, aki levendulás spray-t fúj a párnájára, és percek alatt elalszik. Nem lehet sajnos olyat ajánlani, ami mindenkire 100%-osan hat.
2013. júl. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sokkal könnyebb lenne, ha kikapcsolnád a gépet.

És ezt most nem bántásból mondom, de így persze, hogy nem megy. Hidd el, ha lefekszel és a telefonodat sem nyomkodod, elalszol hamar.

2013. júl. 23. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
verd ki azt feküdj le a g*cibe xd
2013. júl. 23. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3.: 10 óra óta próbáltam aludni, és negyed 2kor kapcsoltam be a gépet... na mind1 2kor elaludtam elég friss voltam reggel és sikerrel átmentem:D
2013. júl. 23. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!