Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Másnak is szívták ki a füléből...

Másnak is szívták ki a füléből a zsírt? Miért van ekkora különbség a dokik ellátási módszerei közt?

Figyelt kérdés

Középfülgyulladásom szokott lenni régebben, minden évben tavasszal vagy mikor nyaraláskor víz érte kijött. Nyaraláskor elmentünk az ottani dokihoz és teljesen fájdalommentesen ellátott, a géz se csípett és utána egyáltalán nem fájt. Ő meleg vizet fecskendezett sima fecskendővel (tű nélkül) a fülembe és az abszolút jó volt úgy.

Másik évben tavasszal jött elő, akkor az lakhelyem szerinti fülészhez mentem, de az valami fém fülszívóval szívta ki a fülemből a zsírt, marha hangos volt, és utána még a géz is csípett és ráadás a fülem is 2x annyira fájt.

Más is járt így? Másnak is fájt az a fülszívás?

Annyira szar volt, hogy oda soha többé nem mentem már vissza, inkább nem eszek két napig és fizetek egy másik dokinak aki jobb.

24/N



2013. júl. 24. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem pár hete volt külső hallójárat gyulladásom és úgy jártam, hogy először a szívó (tényleg jobban fáj, mint ahogy az ember várná), utána a mosás. Szóval ilyen variáció is van :)


Szerintem attól függ, hogy melyik változatot használják, hogy mennyire sok ill. milyen erősen tapad a gyulladásos cucc. Mert nem mindent lehet kimosni.

A szívó azért fáj, mert gondolom, hogy neked is érintett (gyulladt) volt valamennyire a külső hallójáratod és gyulladásban minden 20x annyira fáj, mint "alapból". Ráadásul a szívó még picit fel is karcolja a hámot és ezért csíp utána a géz (amit a gyulladás szintén 20x-ra erősít).

2013. júl. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nyaraláskor is durván begyulladt a fülem, sok szír is volt benne, (hiába takarítom rendszeresen). És mégis meg tudta oldani. Az a nő meg alig nézte meg, hogy mi van bent csak szívott. Ha látja a doki, hogy nagyon szar akkor, miért nem tesz egy rohadt próbát hátha kijön sima meleg vízzel is?
2013. júl. 25. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!