Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mivel tudnám helyre hozni a...

Mivel tudnám helyre hozni a hajam mert nagyon zsirosodik 2naponta mosom tudnátok valami praktikát rá?

Figyelt kérdés
2013. júl. 26. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk ne mosd 2 naponta, mert annál jobban zsírosodik.........
2013. júl. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos minél gyakrabban mosod, annál gyorsabban zsírosodik. Ördögi kör. Én is így vagyok vele, ráadásul vékonyszálú, plötty hajam van. Én félévente be szoktam dauerolni, attól pár hónapig nem zsírosodik annyira, és dúsabbnak is látszik.
2013. júl. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valami fertőzésed van. Sajnos titkolják ezeknek a gyógymódját, nehéz hozzájutni. Nekem segít, ha a fejbőrömet mosás előtt frissen csavart citrom levével bedörzsölöm, és egy darabig rajta hagyom. Akár aludni is lehetegyet benne mosás előtt, meglátod majd, hogy hogy válik be, lehet, hogy napokra zsírtalanít és meg se mosod másnap.
2013. júl. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!