Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fáj elől a jobb oldalam...

Mitől fáj elől a jobb oldalam már több napja?

Figyelt kérdés
Tehát elől jobb oldalt a bordám aljánál olyan fájdalom van, mintha izomlázam lenne, vagy mint amikor beszorul oda a levegő futás közben, de ez már lassan több mint egy hete így van és nem enyhül. Ha balra dőlök akkor húzódik, ha jobbra, akkor meg fáj ott az a rész.
2013. júl. 29. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
valószinüleg ebszorutl a levegő ez a kár több hét is lehet mire elmulik.
2013. júl. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem lehet valamilyen módszerrel kiszedni onnan? Nekem eddig ha beszorult oda a levegő pár perc múlva elmúlt. Szoktam kerékpározni, lehet valamikor közben szorult be.
2013. júl. 29. 09:58
 3/4 anonim ***** válasza:
sajnos nincs rá tuti módszer. esetleg csinálhatsz mély be és kilégzéseket vagy tornát ami megmozgatja a rekeszizmokat. Nekem volt olyan amikor 6 hét volt mire elmult persze idővel enyhült és csak bizonyos mozdulatokra éreztem, Édesapám orvos és ö már az elején mondta hogy akár hetekig eltarthat.
2013. júl. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezzel megnyugtattál!
2013. júl. 29. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!