Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Méh és darázscsípésnek lehet...

Méh és darázscsípésnek lehet valamilyen egészségügyi következménye? Nem vagyok allergiás rá

Figyelt kérdés
tegnap megcsípett egy háziméh, ráléptem, ma meg egy darázs a nyakamat. Fel se jön, meg is fáj. De úgy tudom valami mérget juttatnak az emberbe, tehát ha sok megcsíp, akkor lehet bajom is akár?
2013. júl. 31. 08:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudom csak akkor okozhat gondot a csípés, ha allergiás vagy rá. Ha megcsíp valami én szoktam inni egy kálcium pezsgőtablettát, biztos ami biztos.
2013. júl. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem, ha nem vagy rá allergiás.
2013. júl. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor mindegy ha napi 5 megcsíp, akkor se lesz bajom?
2013. júl. 31. 09:23
 4/8 anonim ***** válasza:
NEM BIZONY.
2013. júl. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 szabóméhészet ***** válasza:
nyugodtan nekiállhatsz méhészkedni.nekem kb 1évembe és sok-sok méhcsipésbe telt mire immunis lettem a méhméregre és nem dagad fel,nem viszket,stb
2013. aug. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Méhészkedni? Már gondoltam rá, csak nincs hely. A kertbe nem rakhatom ki, máshova meg nem tudom kirakni. Pedig érdekelne.
2013. aug. 2. 17:00
 7/8 szabóméhészet ***** válasza:

már miért ne rakhatnád ki a kertbe?


szomszéd keritéstől 4méter,út szélén levő vizvezető ároktól 10méter távolságot kell betartani.


1969 évi MéM rendelet a méhészetről.

2013. aug. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, csak itt az öregasszonyoknak azzal is bajuk van, ami nincs is... Múltkor egyik vén banya szólt, hogy ő ,,Felszólít, hogy vitessem ki a ganét, mert már nem bírja elviselni a szagot" aztán megkérdeztem, hogy nénikém, milyen gané, mert itt két kupac komposzt van, a zöldség alá, jöjjön át, nézze meg! Azóta még csak nem is köszön, pedig 2 ház van köztünk. Meg elég sok a kisgyerek is, hely kéne. Meg azért beruházni a felszerelésekbe se kis összeg. Aztán meg ezek a mocskok írtják is csórikámékat a szúnyogirtással, egy család meg ha kipusztul nem olyan, mint ha kirohad egy tő paradicsom...
2013. aug. 2. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!