Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ritkán iszok kávét, és remegek...

Ritkán iszok kávét, és remegek töle! Föleg akkor remegek inkább, ha éj gyomorra iszom! Mitöl lehet ez, érzékeny vagyok a koffeinre? Van valakinek ehhez hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés

2013. aug. 2. 12:39
 1/7 anonim válasza:

Mindenki másképp reagál a kávéra.Én például megihatok egy litert is,akkor se lesz tőle semmi bajom,sőt tudok aludni is.Viszont egyik barátkámra úgy hat egy csésze tejes kávé,hogy éjszaka nem tud aludni.

Volt olyan ismerősöm is,akit már a coca cola is felpörgetett.

Miért iszol kávét? Sokáig talunsz/dolgozol?

2013. aug. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
éj gyomor?:D
2013. aug. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy érzékeny vagy rá, ha sokat ittam, akkor én is reszkettem, de 1 kávé tejjel nekem nem okoz gondot.
2013. aug. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Örömmel olvasom a hozzászolásaitokat a kérdésemhez,és higgyjétek el ,hogy ezt a remegést még másoktól is hallottam,föleg aki rendszeres kávé fogyasztó volt!Én ritkán iszok,de nem mindig érzem ezt!Talán a kávé tipusától is függ,vagy nemtudom mitöl,de nagyon rossz érzés,volt ugy hogy lekellett üljek,annyira rosszul éreztem magam!És még valaki azt tanácsolta nekem,hogy ne igyam tejjel,vagy coffettá-val!Tényleg van aki megihat naponta egy litert is,és semmi baja!Ugy látszik én vagyok gyenge!!!!
2013. aug. 3. 09:57
 5/7 anonim válasza:
Ez nem gyengeség.Örülj neki,hogy így nem fogsz üdítő helyett is kávét inni és nem teszed vele tönkre magad.:)
2013. aug. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És még üditöt is ritkán iszok,vigyázok amennyire tudok,hogy egészségesen táplálkozzak!Csak azon gondolkodom,hogy egyesek hogy a fenét tudnak naponta annyi kávét meginni,és semmi bajuk töle,én megy egytöl is rosszul vagyok!Vagy van aki számba se veszi ezeket a tüneteket?!Van ismerösöm,aki naponta több mint egy fél liter kávét fogyaszt,mellé cigaretta,és semmi baja!De igaz,hogy külsöleg nagyon rondán néz ki!
2013. aug. 5. 11:30
 7/7 ixlailevi válasza:
Rám is igy hat .ideg alapon van ..túl pörög a rendszered :)
2013. szept. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!