Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tippek, hogy hogyan szerethete...

Smile44 kérdése:

Tippek, hogy hogyan szerethetem meg a vizet?

Figyelt kérdés

Van egy elég komoly gerincproblémám, amelyet csak úszással lehet karbantartani/helyre hozni. A probléma csak az, hogy világéletemben féltem a víztől... Tudom, hogy össze kellene kapnom magam, mert nem játék, de ez csak néha-néha sikerült... HELP.

17L


2013. aug. 2. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Tanulj meg uszni. Rendesen, olyantol aki meg tud tanitani nemcsak fennmeredni a vizen, hanem uszni. Ha majd érzed, hogy te vagy az erösebb, nem fogsz félni.
2013. aug. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Először olyan medencébe menj, ahol leér a lábad. A mélyvíz csak gyakorlott úszóknak való.
2013. aug. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A vicc az, hogy 11 évesen megtanultam úszni, de mindig is féltem... hála istennek, elég magas vagyok, tehát mehetek sokáig. :D de általában görcsös szoktam lenni... nem is tudom... mintha nem tudnám, hogy nem tudok megfulladni, mert pár cm és a mélyvízből is fel tudom lökni magam...
2013. aug. 2. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!