Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha csuklok?

Mit csináljak ha csuklok?

Figyelt kérdés
Nálam csuklás kóros.Komolyan fél napokat képes vagyok csuklani.Kiskromban is átcsuklotta valami a az éjszakát.És ha elmúlik akkor aznap még tuti rámjön.Mit tegyek?Az,hogy ne vegyek levegőt az nem segít...se a vízivás

2013. aug. 3. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Még nem vizsgáltak ki, hogy mitől lehet? Ha nem, akkor minél előbb menj orvoshoz, mert a krónikus csuklás lehet komoly betegségek tünete is!
2013. aug. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia! :) Én is próbáltam a vizet, citromlevet, levegő vissza tartást... Egyik sem hatott! :/ Viszont ha nagykanálnyi kristálycukor az hatot egyből!! :))). persze egy picit cukorkaztam aztan nyeltem le.. Vagy úgyan így a méz mint

görcsoldó is használhat, bár azt nem próbáltam mivel a cukor bevált. :-) ! A cukor görcsoldó hatással bír, így

rövid időn belül megszünteti az

összehúzódásokat.

2014. ápr. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kösz!
2014. ápr. 17. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!