Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 182 centihez 75 kiló sok?

182 centihez 75 kiló sok?

Figyelt kérdés
miért van az hogy aki egymagas velem de sokkal több kiló vékonyabbnak néz ki nálam? megjegyzem 88 voltam csak leadtam a kilókat... nem szeretem ha dagadtnak csúfolnak. mennyi kilóra kellene lefogynom hogy abba haggyák ?

2013. aug. 4. 19:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

szerintem jó!

lehet, hogy ilyen az alkatod az ellen meg nem tudsz semmit tenni

2013. aug. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
de most foggyak még leljjebb vagy mit tegyek?
2013. aug. 4. 19:45
 3/16 anonim ***** válasza:
fiú vagy? mert akkor gyúrjál:D
2013. aug. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
ha fiú vagy ha lány kezdj el edzeni :) ne akarj fogyni nincs rá szükséged, mozgásra van!:) amúgy gratulálok, hogy 88 kilórol lefogytál 75re! :O Elárulod hogy és mennyi idő alatt sikerült? Hogy lehet, hogy még mindig csúfolnak? Az valószínüleg, akkor nem azért van mert azt gondolják, hogy kövér vagy, csak cseszegetni akarnak...75 kiló pont jó 182 centihez
2013. aug. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
szia! hát sokat segített hogy bevezették heti 5 tesit a suliba. de egyébként próbáltam kevesebbet enni kb 7 hónap alatt fogytam. suliban folt méreckedés és mondták hogy 88 kiló vagyok nem akartam elhinni tudatosan elkezdtem normálisabban csinálni a feladatokat suliba, és kevesebbet enni. hát csúfolnak, látom amgamon hogy nem vagyok vékony. edzettem nyáron most 1 hónapot de lejárt a bérlet és 7500 forint 1 bérlet 1 hónapra. jó drága. megpróbálom inkább a futást. mikor futottam kondiba napo 5,5 km et . akkor lement 5 kiló tehát nyár eljeén 80 voltam most 75 kondival
2013. aug. 5. 00:28
 6/16 A kérdező kommentje:
amúgy fiúvagyok
2013. aug. 5. 00:28
 7/16 anonim ***** válasza:
amúgy ha egyszer rád tudtak szállni már az oszt társaid valami miatt és gyengébb/valamiben más voltál onnantól nehezen szállnak le rólad, mindig belekötnek valamibe...
2013. aug. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
még ha már nem is lehet mibe (előző voltam, lemaradt)
2013. aug. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
nemtudom, testvérem izmos, és álandóan beszól hogy mivandagadt. látom magamon hogy fogytam de tényleg kezdem elhinni hogy nagyon kövér vagyok. 182 cm/75 kiló 16 év
2013. aug. 5. 13:59
 10/16 anonim ***** válasza:
nem vagy nagyon kövér, ne fogyni akarj, csajnak se fogsz bejönni egynek se ha vékonyabb vagy mint ő, izmosíts, járj kondiba, vagy valami..
2013. aug. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!