Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ismeri valaki Maria Treben...

Ismeri valaki Maria Treben könyvét?

Figyelt kérdés
A könyv címe ,,Egészség Isten patikájából". Még régen, a kilencvenes években jelent meg Magyarországon, nekem csak most akadt a kezembe. Ha valaki olvasta, esetleg ki is próbálta a módszereket, mondja el a tapasztalatait. Olyan hihetetlen dolgokat ír le benne, például az egyik növény egy éjszaka alatt begyógyította a nyílt sebet, valaki meggyógyult a leukémiából pár nap alatt stb... Ti elhiszitek ezt?

2013. aug. 5. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Olvastam, valahol kallódik itthon.

Nem hiszek benne, azóta már kiderült, tudományosan is, hogy egyik-másik állítása baromság.

2013. aug. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A fele sem igaz. Ma már máshol jár a világ.
2013. aug. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen elhiszem.
2013. aug. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És miből gondolod, hogy igaz? Kipróbáltál már valamit?
2013. aug. 21. 19:15
 5/7 anonim válasza:

Szia!


Gyógynövényes a szakmám, van tapasztalatom ezen í téren. Maria Treben könyveiben sok a humbug tanács, nem hiszem el őket. Ha tudományosan szeretnél esetleg a témában, javasalom neked Bernáth Jenő professzor könyveit. :)

2013. szept. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kipróbáltam és nálam működött.

Speciel a kisvirágú füzike teáját húgyúti prosztata gyulladásra.

Az orvos antibiotikumokkal kikezelte a gennyes gyulladásom de sehogy sem múlt el teljesen csak a genny és örökké fájt szüntelen és szúrt minden reggel az első vizelés és persze a szex végén is amikor magömlésem volt.

Elkeseredésemben kinéztem anyám ősrégi Trebenes könyvéből mit ír erre, majd vettem filteres füzikét ami nem használt. Majd olvasom újra hogy egész füzike kell nem az a filteres semmi amit adtak.

Megvettem azt is és azonnal használt, hihetetlen hogy napról napra egyre jobban lettem. Aztán nem bíztam mindent ám a véletlenre és egy üveg ezüstkolloidot is elszürcsölgettem. :-D

2018. aug. 31. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
❤❤❤
márc. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!