Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véres széklet? Ez normális?

Véres széklet? Ez normális?

Figyelt kérdés
Tegnap volt egy kis szorulásom, és ahogy kakiltam végre, éreztem, hogy megsérült ott belül ahol kijön, (bocsi a fogalmazásért, remélem értitek..), és kicsit vérzett is, éreztem hogy felsérti ott, mert fájt egy pillanatig, és utána picit vérzett, máskor is volt már ilyen, persze nem sokszor, de előfordult már, tudtommal normális. Viszont ma, most, ahogy székeltem, alatta is és amikor kitöröltem friss vér volt, nem is kevés, sőt, elég sok. Najó, lehet csak én láttam soknak, nem tudom, de kitöröltem, és nem vérzik folyamatosan, plusz magaa székletet nem láttam véresnek, normális volt, kicsit kemény még talán, de egészségesnek tűnt.. Lehet valami baj, vagy a tegnapi "sérülés" (tényleg fájt... :P) szakadt fel újra? Ugye nem lesz semmi bajom? (Kissé hipochonder hajlamú vagyok, bocsi:PP) HELP!

2013. aug. 7. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Normálisan sosem lenne szabad véreznie. ha aranyérről an szó akkor nem olyan angy a baj valószinüleg de azt is kezelni kell. Ha a székletben van vér akkor azonnal orvoshoz kell fordulni mertt nagy baj is lehet belőle. Beszélj a háziorvosoddal és ö fogja tudni mi kell az aranyérre. valószinüleg arról van szó.
2013. aug. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a gáz hogy anyám ma lépett le pont, holnapután meg egyhetes táborba megyek... Most nagyon jó lenne ha nem vérezne... Amgy máskor emlékszem volt iylen arra nem emlékszem hogy sok lett volna de ugyanígy azt éreztem hoyg megsérült a végbélnyílás hámja vagy minek hívják és másnap is vérzett kicsit aztán elmúlt, csak most olyan soknak tűnt hirtelen.. Az alhasam görcsölt reggel, de nekem sokszor szokott, egyrészt tejérzékeny vagyok, és tegnap benyomtam egy tábla csokit, attól szokott, másrészt ideges vagyok a tábor miatt, szóvla nálam ez a görcs "szokásos"nak mondható, meg ismerem, nem hinném hogy köze van hozzá, csak gondoltam megosztom. Máshol olvastam hogy lehet nem volt olyan sok vér mint láttam mert a vízben többnek tűnik a vécében pár csepp is soknak tűnhet...
2013. aug. 7. 13:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, ha a vér friss volt, akkor valószínüleg a tegnapi "sérülés" szakadt fel :)
2013. aug. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, friss volt.. Köszi a válszokat!:)
2013. aug. 7. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!