Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Reggel belement a víz a...

Reggel belement a víz a fülembe és még nem jött ki?

Figyelt kérdés

Reggel fürdésnél belement a víz a fülembe,olyan,mintha a dobhártyám mögött lenne.Ha oldalra vagy le hajtom a fejem,hallom,hogy ott van,és elég rossz érzés is.

Már ugráltam,nyomogattam,piszkáltam,mindent csináltam.

Mit csináljak,hogy szedjem ki? Lehet belőle bajom?



2013. aug. 7. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Paraffin-, ricinus-, olíva-, vagy babaolajat csöpögtess bele óvatosan, cseppenként. Nekem mindig bedugul a bal fülem, ha víz megy bele, így régebben minden nyarat a fülésznél töltöttem szinte, aki mindig kimosta. Egyszer nyári szünetezett a doki az SZTK-ban, és át kellett utaznom a megyeszékhelyre az SZTK-ba, mert teljesen süket lettem arra a fülemre. Na ott mondta a fülészsrác (nagyon fiatalka volt :)) ezeket. Legjobb a paraffin, de a többi is megteszi. Én konkrétan még nem próbáltam egyiket sem, mert azóta jobban vigyázok a fülemre, mint a szemem fényére :) de sok ismerősömnek továbbadtam már ezt a praktikát, és egytől egyig mindegyiküknél bevált.

Ha nem javul, akkor irány a fülészet, ki fogja mosni. Nem kellemes, de közel sem fájdalmas.

2013. aug. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
29%

Nekem egyszer az vált be,hogy még több vizet raktam bele,de úgy,hogy ha bedugtam az ujjamat a fülembe,ki tudtam piszkálni,és kijött.Egyébként én hajszáríróval is szoktam,ugrálni,fejet lóbálni(indíts el egy rockzenét,és mintha koncerten lennél,lóbáld a fejed:D). Nekem ezek váltak be eddig,de ha egyik sem segít,akkor fülészet!

És ha kijött,takarítsd ki a füled,mert attól dugul be.(A víz megdagasztja a zsírt,ami által a víz bent marad,ez a zsírdugó.:/

2013. aug. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!