Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezt az üzletet ismeri valaki?...

Ezt az üzletet ismeri valaki? Járt már itt, vett valamit? Ha igen akkor légyszi mondjon már árakat mert sehol nem találom.

Figyelt kérdés
[link]
2013. aug. 9. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Már hallottam róla.Most megnéztem a neten és valóban nem sok infó van kint róla.Az viszont biztos, hogy vannak olyan termékek a kínálatában ahogy látom, amiket szabálytalanul árusít, nics hozzá joga,Ezért meg is büntethetik.Csak a magyarországi forgalmazónak van erre felhatalmazása, nála viszont megtalálhatók az árak is, megelégedetségi garancia is van a termékekre, sőt kedvezmény is elérhető.Milyen termékeket keresel?
2013. aug. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Maca Root, Saw Palmetto és Dandelion Root...ha jól irtam
2013. aug. 10. 10:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ezek amiket írtál gyógynövények.Ha esetleg akár privátban megírod, hogy milyen problémára kellenének, akkor már könnyebben lehet ajánlani, hogy milyen terméket keress, amiben megtalálhatók, és még más jó összetevő is van az adott problémáa, ami fokozza a hatását, vagy esetleg van jobb hatásfokú más gyógynövény is.
2013. aug. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!