Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mikor múlik el a...

Mit tegyek? Mikor múlik el a kiszáradás? (többi lennt)

Figyelt kérdés

Vasárnap voltunk strandon és a hátam,és az arcom leégett.Elég hülye voltam , hogy nem használtam naptejet.A hátam már nagyjából rendben van,de az orromról folyamatosan jön le a bőr.És ahogy az elhalt bőrt szedem le akkor elkezd égni.És egész nap ki van száradva a szám és ez is nagyon ég.Már kentem valami Garnier testápálóval(ugyanazzal amivel a hátam is)de ez nem sokat segített.Most apám arcszeszével próbálkoztam,utána pár másodpercig iszonyatosan égett de utána enyhült a fájdalom de sajnos ettől sem lett.:S

Mivel próbálkozzak ,hogy elmúljon?És magától mikor fog elmúlni?Kb. egy éve is ki volt száradva a szám de akkor nem napégés miatt hanem mert kifújta a szél, akkor is égett de akkor fura színe is volt, most picit be van dagadva és piros.

13/F


2013. aug. 13. 06:38
 1/3 A kérdező kommentje:
Jah és még annyi ,hogy akkor labellot használtam most is érdemes lenne?
2013. aug. 13. 06:41
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább Labello,mint testápoló,a szesz pedig még jobban szárít,még ha az érzésre pillanatnyilag jó is. Én a helyedben vennék a patikában egyszerű fehér vazelint és azzal kenném. De a Labello sem rossz.
2013. aug. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most bekentem Bepanten-nel és ettől sokkal jobb lett.Pedig nem is hagytam teljesen hogy beszívja a bőröm.Nem szeretem ha rajtam van ilyen kenőcs.De ettől most 100x jobb.Már alig érzem :D
2013. aug. 13. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!