Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem találnak nálam semmi...

Nem találnak nálam semmi eltérést. Viszont mi a bajom akkor?

Figyelt kérdés

Körülbelül 8 éve általában havonta előjön az, hogy zsibbad az egyik oldalon valamelyik végtagom, amiből átvándorol máshová a zsibbadás. Aztán foltokban nem látok jól, majd hányok és órákig fáj a fejem. 5-6 órákat is szenvedek e miatt, ha kijön rajtam.


Szombaton nem bírtam 5,5 óra után, ezért bevitettem magamat a kórházba. CT-t is csináltak (ez előtt 2009-ben), semmi eltérés nem volt. A vérképem is rendben van (egy pici gyulladás van a szervezetemben most) Hó végére kaptam időpontot MRI-re. Ideggyógyásznál is voltam, nem is egyszer, ő sem talált semmi eltérést, azt mondta, egészséges vagyok.


Pesten is voltam már pszichiáternél is, azt mondta ő is, hogy ne aggódjak, rendben vagyok. Kardiológián is voltam, ott csak annyit mondtak, hogy az EKG-m csúnya.


Nagyon rossz, hogy nem tudom, mi a bajom, és szenvedek tőle nem keveset, ha rám jön ez a rosszullét. Szombaton voltam legutóbb ennyire rosszul, viszont ma délelőtt sem voltam valami jól.


Mégis mi lehet ez? Kétlem, hogy 100%-ig egészséges vagyok!


19l



2013. aug. 14. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem mondták esetleg, hogy ez migrén?- nekem is volt hasonló, teljes bal alsó quadráns látótér kieséssel.

Ez mind addig tartott, amíg alacsony volt a vérnyomásom és amikor beáll a normál tartományra már nem jelentkezett. Illetve az eső előtti légnyomás változás provokálta. Amikor rendszeresen sportoltam és nem tunyultam :) akkor sem jelentkezett.

Sokszor a migrénnek nincs anatómiai háttere, sem daganat sem egyéb eltérés.

Teljesen egészséges egyéneknél jön, aztán múlik.

2013. aug. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is migrénre gondolok.
2013. aug. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!