Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eddig nappali tagozatos...

Eddig nappali tagozatos voltam. Ettől a szept. -től levelezőn vagyok. Akkor megszűnik a hallgatói jogviszonyom és fizetnem kell TB-t? Hogy lehet ezt kikerülni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 21. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:
A hallgatói jogviszonyod nem szűnik meg, levelezős hallgatói jogviszonyod lesz. A TB-vel viszont nem tudom mi a helyzet, csak régebbi infót találtam, elvileg régebben nem járt tb levelezős képzés mellé, mert azt feltételezik, hogy dolgozol valahol és ők fizetik utánad a tb-t. De ez régi írás, frisset nem találtam még.
2013. aug. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Ez az, hogy munkát még nem találtam, és nem tudom, most mi a helyzet ezzel a tb-vel.
2013. aug. 21. 13:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Munkaügyi központba le kell jelentkezned, elvileg kiközvetítenek akkor munkára, ott fizetik a tb-t. Levelezőn TB nem jár. Ha munkád nincs, akkor sajnos neked kell fizetni azt a havi nem tudom hány ezer forintot.

2013. aug. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!