Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az káros lesz felnőtt vagy...

Az káros lesz felnőtt vagy idős koromban hogyha a csontjaimat pl: ujjaim, hátam, lábam, lábujjaim, nyakamat, ropogtatom?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy amiket felsoroltam azok csontjait szoktam ropogtatni. Ez káros lesz késöbb ha felnövök? vagy lesz valamilyen mellékhatása??


13 Éves Fiú



2013. aug. 22. 12:10
 1/3 t_GaRami_a ***** válasza:
Elvileg reumás leszel tőle.
2013. aug. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és a reuma az mivel jár?
2013. aug. 22. 18:55
 3/3 t_GaRami_a ***** válasza:
Annyit tudok róla, hogy nagyon remeg a kezed, de ugye ez öregkorban így is, úgy is előfordul. Nekem azt mondták, ha ropogtatom a kezem, akkor reumás leszek öreg koromban. De ezt az előző válaszomban is elfelejtettem, hogy öregkorban. De az is lehet, hogy azért mondták, hogy ne csináljam. Mindenesetre sok mindenkitől hallottam ezt, még ha nem is nekem mondták. Lehet, hogy ezt is csak azért találták ki, hogy ne csinálják a fiatalok.
2013. aug. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!