Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Erre kaphatok tesifelmentést?

Erre kaphatok tesifelmentést?

Figyelt kérdés

3 hete fáj a derekam, 1 hét múlva megyek dokihoz. Van olyan nap, amikor felkelni alig bírok, menni csak görnyedve, 5 perc után le kell ülnöm, annyira fáj.

Máskor meg van, hogy nem fáj annyira, tudok biciklizni is.

Viszont minden egyes nap fáj valamennyire...


Most lesz az utolsó évem és nagyon utál engem a tesitanár, mert elég béna vagyok. Hiába próbálkozom, ha nem sikerül tökéletesre, könyörögnöm kell a kettesért..


Szerintetek kérhetek teljes tesifelmentést emiatt? A részleges felmentéssel nem mennék semmire, mert ugyanúgy szívatna (ahogy 4 éven át)


2013. aug. 26. 21:06
 1/3 A kérdező kommentje:
Különben imádok mozogni, szóval nem vagyok lusta, de a tesiórák kikészítenek idegileg, lelkileg. Már most félek tőle, órák előtt meg rosszul vagyok, annyira görcsöl a gyomrom.
2013. aug. 26. 21:07
 2/3 anonim ***** válasza:
velem is így van :/
2013. aug. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

És ha megyek orvoshoz, elmondom a bajomat, akkor hogy hozzam fel a tesifelmentés témát? Nem akarok bunkó, követelőző lenni.

Meg azt sem szeretném, hogy azt mondja, hogy nyugodtan tornázzak, mert van feleslegem (kb 10 kg)

2013. aug. 26. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!