Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? 158cm magas...

Mit gondoltok? 158cm magas vagyok és 47kg.

Figyelt kérdés
Túl sovány vagyok vagy pont jó? Ha hízzak mit tegyek?
2013. aug. 28. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem pont jó. :)
2013. aug. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is ennyi vagyok pontosan centire és kilóra! :) Ha magamat nézem, akkor még van is felesleg. Pl.: nekem a hasam rálóg végig a sliccre akkora, combom, vádlim és a karom is vastagabb az átlagnál. Barátnőm meg 160 cm 52 kg és olyan, mint egy piszkafa. Senki sem hiszi el, hogy én vagyok a könnyebb, csak mérlegelés után. De hogy miért??? :D

Szóval szerintem súlyra tökéletes vagy a magasságodhoz, de te látod magad, hogy milyen az alkatod.

2013. aug. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon vékony kezeim vannak ,lapos hasam még nőni is fogok és szerintem ezért nem látszik h mennyi a súlyom:D igazából azért kérdeztem mert nem vagyok magammal annyira megelégedve a testemet illetően...kicsit soványnak érzem magam.. De orokoltem az alkatom
2013. aug. 28. 13:49
 4/4 A kérdező kommentje:
[link] így nézek ki
2013. aug. 28. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!