Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi idő múlva esik le a...

Mennyi idő múlva esik le a szemölcs?

Figyelt kérdés
Ma voltam a bőrgyógyásznál, mert a szám felett van egy szemölcs. Anyukám nem engedte hogy házi praktikákat próbáljak ki, mert mi van ha valami bajt okozok, előbb mutassam meg a bőrgyógyásznak. Szóval elmentem, aki ott helyben le is fagyasztotta. Azt mondta hogy betadine-oldattal kenegessem, napfény ne nagyon érje. Továbbá hogy majd le fog esni (vagy egy része), és 18.-án menjek vissza kontrollra, mert ha nem esik le az egész akkor újra kell fagyasztani. De azt nem mondta hogy kb mennyi idő mire leesik, mire számítsunk. Nem tudtam megkérdezni tőle ezt, mert annyira sietett meg minden.

2013. aug. 30. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:

én az egyiket véletlenül kikapartam a körmömmel, de félig szakadt csak le, pár nap múlva az egész eltűnt.

azon a kezemen volt egy másik is, az meg a melóhelyen egy vasdarabba akadt bele, és gyökerestől kirántotta, ott jó sok vér folyt, míg elállt végre, és az fájt is .

2013. aug. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia, mennyi idő múlva esett le végül?
2014. febr. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!