Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha székrekedésem...

Mit csináljak ha székrekedésem van?

Figyelt kérdés

Már 4 napja nem mentem el wc-re, mert nagyon fáj, kemény és száraz, visszatartom mert nagyon fáj, 6napja is ugyan ez volt velem akkor elmentem wc-re és kb fél óra szenvedés után jött ki de akkor majdnem elájultam az erölködésbe. Szeretném ha vége lenne ennek. Tudnátok nekem segíteni hogy most ne az legyen mint a multkor?

Nem könnyen lesz hasmenésem, multkor ittam tejet+lekvárt+májkrémet és semmi ://

SEGÍTSÉG!!!



2013. szept. 1. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ami kemény és száraz a fenekednél, csak glicerin kúppal tudod lágyítani.Igyál sok folyadékot és rostdús ételt egyél.Nem szabad visszatartani,mert nem oldódik meg ezzel a problémád, sőt rosszabb lesz.
2013. szept. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ezt a kúpot lehet vény nélkül kapni.gyógyszertárakban?
2013. szept. 1. 14:03
 3/5 anonim válasza:
Ez így van! És ha végre voltál wc-n utána figyelj oda magadra és naponta egyszer próbálj meg minden nap üríteni, még ha nem is érzed, hogy kell...
2013. szept. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is a glicerin kúpot ajánlom neked, hogy megpuhuljon a székleted. Ahhoz, hogy ne keményedjen be, pedig naponta sok folyadékot, rostos gyümölcsöt egyél. Most egyébként is sok a gyümölcs (őszibarack, szőlő, körte, szilva). De ezeket napi szinten edd. Hamarosan friss alma is lesz, ajánlom, hogy egyél legalább majd 3-4 almát naponta, ha már nem lesz más gyümölcs. Alma egész évben elérhető.

A megfelelő emésztéshez, és bélrendszered egészségben tartásához ajánlom, hogy fogyassz aloe vera gélt. Ezzel kapcsolatban érdeklődhetsz nálam.

Sok sikert!

2013. szept. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet vény nélkül kapni!
2013. szept. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!