Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon szuszogok mindig,...

Nagyon szuszogok mindig, sokszor nagyon surven kell levegot vennem es faj is picit, kellemetlen. Ejszaka peldaul szinte csak nyitott szajjal alszom. Nyirkos, szeles, idoben meg rosszabb, fokepp ha kodos az ido. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

2013. szept. 1. 18:39
 1/6 anonim válasza:
Szerintem asztmás vagy.
2013. szept. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sokszor van, hogy nem birok mely illetve nagy levegot venni, csak kis aprokat de akkor eleg surven. Fokepp a nagy melegben, illetve ahogy emlitettem esos, szeles idoben, kodos idoben reggelente mikor iskolaba megyek, akkor pedig fulladok szo szerint, olyan mintha marna a torkomat es nem kapnek eleg levegot..
2013. szept. 7. 14:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Akárhányszor írod le, csak azt tudjuk mondani, hogy ez leginkább asztmára utal. Ha jót akarsz magadnak, elmész egy tüdőgondozóba kivizsgálásra. A tüdőgyógyász fog tudni adni rá gyógyszert, ami legnagyobb valószínűséggel egy inhalációs szer. Lehet, hogy elküld még esetleg allergiavizsgálatra is, de mindenképp menj el, ez nem játék és nem fog orvos nélkül megoldódni.
2013. szept. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom! :) Egyebkent azt esetleg nem tudod, hogy oda kell beutalo vagy valami? Gondolom idopont mindenkepp.
2013. szept. 7. 14:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kell beutaló, de nézz utána, hogy a lakhelyed szerinti tüdőgondozóba mi kell pontosan.
2013. szept. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen kell, es elojegyzes is. :)
2013. szept. 7. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!