Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozhatja ezt az érzés a...

Mi okozhatja ezt az érzés a végbelemnél?

Figyelt kérdés
Pár napja kezdődött a dolog és olyan mintha lenne ott valami "élőlény" és így ficánkolna. Tehát nem viszket nem szúr nem nyom, hanem azt érzem hogy mozog ott valami. Ez mi????
2013. szept. 10. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is szoktam érezni!:( De nem tudom, hogy mi ez?

Talán férgek is okozhatják!

2013. szept. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen ettől tartok én is! Nagyon kellemetlen főleg, hogy tényleg olyan mintha féreg fickándozna ott.
2013. szept. 10. 17:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj egy székletvizsgálatot!
2013. szept. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kis kukacok laknak a s3ggedben... féreghajtó azt jónapot.
2013. szept. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az utóbbi időben már annyit voltam orvosnál azt hiszi majd h beképzelek mindent :) De rendben akkor orvos
2013. szept. 10. 17:37
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, a 4-esnek igaza van. Nagy valószínűséggel epeférged van, amitől nem kell megijedni.

Legtöbbször a vegyi anyagoktól van az élelmiszerekből. Gyógymódok:

1. térj át teljesen bió és főtt, könnyű étkezésre még akkor is, ha rohanó életmódod van;

2. kezd el inni a piaci-falusi házitejet, ne félj a zsírosságától; - ez nagyon jól tisztítja a májat és az epét is. A heti 2 liter teljesen elég.

3. nagyon jó féregölő teák vannak. Leginkább piacon árulják azok, akik teafüvekkel foglalkoznak, illetve bióboltokban is. Így mondod nekik, hogy: epeféregre. Legtöbbször ez egy nagyon erős, keserű tea és 3szor kell inni egy nap éhgyomorra étkezés előtt. Elég rossz elviselni, de a leghatásosabb;

4. Gyógyszerek közül azok a jók erre, amelyek "metronidazol" anyagot tartalmaznak, ez direkt epeféregre van;

5. nagyon vigyázz, hogy milyen (köz)WC kagylót használsz és nagyon figyelj a kezeid higiéniájára is, főleg kilincsek illetve korlátok fogdosásánál.

Sok egészséget! :)

2013. szept. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó honnan vagy annyira biztos, hogy pont epeférge van? Rengeteg féregfajta létezik és lehet ugyanaz a tünet is! Azt, hogy milyen férge van egy székletvizsgálat tudja a legjobban megmondani!
2013. szept. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Márpedig a 6-osnak igaza van!


Epeféregje van és PUNKTUM!

2013. szept. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jaaaaj, neee!

Ez van nekem is! Szörnyű!

2015. jan. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!