Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha lehajolok és várok úgy 2...

Ha lehajolok és várok úgy 2 másodpercet, elkezd fájni "csak" bal oldalt csipőm felett. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
Mintha a csontom fájna de nem emlékszem rá hogy beütöttem volna. Nem is fáj inkább kellemetlen, nem zsibog hanem szúros de fáj és mintha a csontom lenne.
2009. nov. 3. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk ne hajolgass. Vagy menj el orvoshoz. Én így nem fogom látatlanba kitalálni neked.
2009. nov. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ne hajolgass:DD:D ez tetszett. Hát van amikor ugye muszáj és akkor érzek egy benyilaló fájdalmat a bal csipőm felett . Tudom hogy nemtudod megoldani, megválaszolni csak remélemtem hogy v.ki vagy ért hozzá vagy volt hasonlo baja. Köszönöm a válaszod azért!
2009. nov. 3. 19:41
 3/3 A kérdező kommentje:
Most vettem észre hogyha ülök pl kocsiban akkor is elkezd fájni..nyilaló fájdalom csipő tájékon. Utána később elmúlik.
2009. nov. 10. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!