Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Külföldön már bezáratták az...

Külföldön már bezáratták az iskolákat a H1N1 vírus miatt. Magyarországon is befogják? És ha igen akkor mikor?

Figyelt kérdés
Csak mert jó lenne :)
2009. nov. 4. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ha komolyabbra fordul a helyzet, és itt is eléggé elterjed a vírus és sokan megbetegszenek, akkor gondolom lesz pár napos rendkívüli szünet. Én is örülnék neki, bár tudom, hogy úgy is be kell majd pótolni ezeket a napokat :(
2009. nov. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
inkább örüljetek annak hogy itt még nincs vírus
2009. nov. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*járvány
2009. nov. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja amúgy, de rohadt jó lenne itthon ülni úgy, hogy közben kitudja, ki fog legközelebb meghalni.. gondolkozzatok már, akkor fogják bezárni az iskolát, ha a vírus komolyabbra fordul. Akkor meg már hiába vagy itthon ha éppen anyuci a kórházban haldoklik, apuci meg nagymamát ápolja mert ő is elkapta...
2009. nov. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hol külföldön? Mert a fiam itt kint Angliában tanul,és nincs suli bezárás,sőt pánik sincs...A munkahelyemen mint téma sem merül fel,mert nem érdekli őket,és én a környezetemben nem is tapasztalom,hogy valaki ilyen betegségben szenvedne..(de attól még lehet itt is járvány...)
2009. nov. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

14:39-sel értek egyet.

Normális vagy te? Bocs, de nekem nem ér annyit az itthon döhglés, hogy közben a fél ország beteg lenne esetleg és sorra halnának meg az emberek.

Meg úgy is bepótoltatják veletek ezeket a napokat, heteket. Aztán mehetsz iskolába akkor amikor már nem kéne.


Amúgy én úgy tudom Ukrajnában van 3 hétig szünet a solikban.

2009. nov. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ukrajnában is csak egyetlen egy megyében, és csak pár suli van bezárva :) Osszátok el 10-el mindig, amit a média mond :)
2009. nov. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ááá köszi a válaszokat :) egyébként akik idiótának neveztek: nem annak örülnék hogy a fél ország haldoklik, csak h nem kell suliba menni, azért ennyire én se vagyok szemét, hogy ezt akarjam.. Anynit nekem se érne meg... gondolkozzatokmáár :D
2009. nov. 4. 15:18
 9/10 anonim ***** válasza:

Bele ne halj már hogy suliba kell járnod és eltartanak, ruháztatnak.

Mi meg szarrá dolgozzuk magunkat éhbérért...

2009. nov. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
huha :O xd ez már fájt xd :D :/
2009. nov. 9. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!