Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mennyire egészséges?

Ez mennyire egészséges?

Figyelt kérdés

Szinte mindig rengeteg levegőt szívok be, néha még sokat is. Ha mély levegőt veszek, még bele is szédülök, olyan szinten, tehát elég kemény... Nem tudom, szerintetek ez mennyire egészséges?

13/f



2013. szept. 17. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Haha, nem tudsz tul sokat beszivni, ne felj, nem fog a tudod elpukkanni, mint egy lufi amit csak fujsz, fujsz, fujsz, aztan durr.

Viszont ha szedulsz, az valami mastol lehet es nem artana valakinek beszelni errol. Peldaul anyukad? Vagy a korzeti orvos?

2013. szept. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Körzeti orvos, anyám a csontvelejét adta nekem, majd kapott utána egy héttel egy komolyabb fertőzést és belehalt. Apám meg májrákban meghalt... ÉS soha nem ivott egy korty alkoholt sem...
2013. szept. 17. 22:18
 3/6 A kérdező kommentje:
Mindegyik tavaly történt, most a nagymamám nevel...
2013. szept. 17. 22:22
 4/6 A kérdező kommentje:

De amúgy tudom, hogy a tüdő nem ilyen :D

Csak olyan furán sokat szívok be anélkül, hogy megfeszülne

2013. szept. 17. 23:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne lesz semmi bajod. Szabadok a légutaid,sokan örülnének,ha kapnának így levegőt.
2013. szept. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. szept. 18. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!